Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji uczniowie klasy I przygotowali dla wszystkich pyszne gofry – z bitą śmietaną, konfiturą, owocami. Niespodzianka była bardzo udana i niesamowicie pyyyyszna.





30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji uczniowie klasy I przygotowali dla wszystkich pyszne gofry – z bitą śmietaną, konfiturą, owocami. Niespodzianka była bardzo udana i niesamowicie pyyyyszna.




Gdy na dworze robi się coraz zimniej, a z drzew spadają kolorowe liście, nasi drugoklasiści wybrali się wyjątkowego miejsca pachnącego aromatyczną czekoladą. To miejsce to Fabryka Czekolady. Nasi uczniowie poznali proces tworzenia czekolady – od zbioru ziaren kakaowca do gotowej …
W naszej szkole dużą wagę przywiązujemy do zasad zdrowego odżywiania się. Dzieci z klasy I podczas zajęć edukacji wczesnoszkolnej poznały zasady zdrowego odżywiania się. Pierwszoklasiści samodzielnie przygotowali też zdrowe przekąski. Zajęciom towarzyszyła niesamowita radość.
Dziewiątego października nasi najmłodsi uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do społeczności Małego Moracza. Dwanaścioro zerówkowiczów przed Panem Dyrektorem, nauczycielami i rodzicami złożyło uroczystą obietnicę, że będą starało się dobrze wykorzystać czas nauki w klasie 0, bawiąc się zgodnie i zdobywać nowe …